Badkamercombinatie Kornel 10 4-delig met grijze wastafel - eik/matgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
4-delige badkamerset Kornel met wastafelmeubel, spiegelkast en 2 kolomkasten. Kleur: eik/grijs.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 147.8 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD1024.3182 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Grijs |
| Breedte Product - cm | 49,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 7 |
Maak het jezelf gemakkelijk en kies voor één van onze samengestelde badkamermeubelsets, die je eventueel nog kan combineren met één of meerdere bijhorende meubels van dezelfde reeks. Deze 4-delige set bestaat uit een:
- wastafelmeubel met 2 softclose lades (matgrijs) en een grijze wastafel;
- spiegelkast met 3 deuren, 6 glazen legplankjes, ledverlichting, een schakelaar en een stopcontact;
- kolomkast met 2 deuren (matgrijs) en 3 legplanken;
- kolomkast met 2 deuren, 1 softclose lade (matgrijs) en 4 legplanken.
De kolomkasten worden geleverd met 4 pootjes, waardoor je zelf kan kiezen of je ze aan de wand ophangt of op de vloer installeert. De meubels zijn gemaakt van gemelamineerde spaanplaat en MDF en kregen een afwerking in eikdecor.
Opgelet: kraanwerk niet inbegrepen.
Afmetingen
- Wastafelmeubel: L 80 x D 49 x H 54 cm
- Spiegelkast: L 80 x D 20 x H 64 cm
- Kolomkast 1: L 40 x D 35 x H 130 cm
- Kolomkast 2: L 40 x D 35 x H 180 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held