Wastafelmeubelset Dusan 80cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wastafelmeubelset Dusan 80cm - wit
€ 899,00
€ 1.319,00
Kleur
Veilig betalen
Wastafelmeubelset Dusan in wit, samengesteld uit een wastafelmeubel met 2 lades en een spiegelkast met 3 deuren. De set is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat en een voorkant in matte MDF.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 61.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Ja |
| Opties | Zwevend |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel Met spiegel | Ja |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 6 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Badkamer spiegelkast |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD300.1.3172 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 48,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 54,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 5 |
Met de meubelen van de Dusan-collectie komt de badkamer van je dromen wel heel dichtbij. De witte meubelen zijn afgewerkt met zwarte accenten, zoals de handgrepen in dit geval. De Dusan-kast werd vervaardigd uit gemelamineerde spaanplaat en is vooraan afgewerkt in matte MDF. Het wastafelmeubel is uitgerust met 2 lades met soft close. De spiegelkast is vooraan afgewerkt met 3 glazen spiegeldeuren. Binnenin zijn in totaal zes glazen legplanken voorzien. De ledverlichting van 9,6 watt (inclusief schakelaar en stopcontact) is inbegrepen. Goed om te weten: alle hoogkwalitatieve meubelen van Held worden in Duitsland gemaakt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held
Held meubilair is een Duitse fabrikant die werd opgericht in 1933 en zich voornamelijk toelegt op de productie van badkamer- en keukenmeubelen. Het bedrijf produceert uitsluitend in Duitsland en gebruikt enkel hout uit PEFC-gecertificeerde, Duitse bosbouw. Naast functionaliteit, design en innovatie staat dus ook duurzaamheid nadrukkelijk op de voorgrond. Bestel je nieuwe keuken of badkamer op de website van Emob. Je kunt online keuken- en badkamermeubels bestellen voor zowel kleine als ruime keukens en badkamers en deze selecteren op basis van uw behoeften. Ontdek het aanbod hier!
Bekijk alle producten van Held ->
Productvragen
Close in
's