3-zitsbank Josh - 239x86x85cm - met opbergruimte - terracotta ribfluweel
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
3-zitsbank Josh 239x86x85cm met bekleding in terracotta ribfluweel. Beschikt over opbergruimte. Kan omgevormd worden tot slaapbank.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | PGA140404 |
| Gewicht in kg per stuk | 85 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Opties | Met opbergruimte |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Ribstof |
| Met armleuning | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 54 |
| Zithoogte | 47 |
| Zitbreedte | 187 |
| Type bank | Zitbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | PGS |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Terracotta |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 2 |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Lengte Product - cm | 239,00 cm |
| Breedte Product - cm | 86,00 cm |
| Stijl | Modern |
De banken Josh zijn de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Met zijn modern design, zachte ribstof bekleding in terracotta en strakke lijnen voegt deze bank een eigentijdse uitstraling toe aan je interieur. Met een handig en eenvoudig mechanisme transformeer je deze bank Josh in een ruime en comfortabele slaapbank. Ideaal voor onverwachte overnachtingen of knusse filmavonden. Dankzij de opbergruimte onder de zitting kan je dekens, kussens en andere spullen netjes opbergen. De banken Josh zijn beschikbaar in verschillende uitvoeringen. Kies jouw favoriet op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over PGS