Hoekbank Josh rechts - met opbergruimte - terracotta ribfluweel
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| SKU-Emob | PGA140390-S |
| Gewicht in kg per stuk | 86 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Montage vereist | Ja |
| Opties | Met opbergruimte |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Ribstof |
| Met armleuning | Ja |
| Met rugleuning | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Draaibaar | Nee |
| Zitdiepte | 54 |
| Zithoogte | 45 |
| Zitbreedte | 190 |
| Type bank | Hoekbank |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met wielen | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Voor buiten | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Slaapfunctie | Ja |
| Merk | PGS |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Kleur | Terracotta |
| Materiaal | Hout, Stof |
| Aantal pakketten | 3 |
| Hoogte Product - cm | 86,00 cm |
| Lengte Product - cm | 242,00 cm |
| Breedte Product - cm | 155,00 cm |
| Stijl | Modern |
De hoekbanken Josh zijn de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Met zijn modern design, zachte ribstof bekleding in terracotta en strakke lijnen voegt deze bank een eigentijdse uitstraling toe aan je interieur. Met een handig en eenvoudig mechanisme transformeer je hoekbank Josh in een ruime en comfortabele slaapbank. Ideaal voor onverwachte overnachtingen of knusse filmavonden. Dankzij de opbergruimte onder de zitting kan je dekens, kussens en andere spullen netjes opbergen. De hoek kan zowel links als rechts gemonteerd worden. De banken Josh zijn beschikbaar in verschillende uitvoeringen. Kies jouw favoriet op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over PGS