Werkblad Wade 180cm - eikfineer
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Extra werkblad 180x67x2,5cm om op de keukeneilanden Wade te bevestigen. Uit spaanplaat met afwerking in eikenfineer.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23 |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA193018 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 67,00 cm |
| Lengte Product - cm | 180,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 2,50 cm |
| Materiaal | Fineer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Fineer is een dun laagje hout dat op plaatmateriaal (MDF of gegrondeerde MDF) wordt aangebracht. |
| Aantal pakketten | 1 |
Droom je van een betaalbare keuken in industriële loftstijl? Ga dan voor de collectie Wade. Met dit werkblad kan je één van de keukeneilanden transformeren tot bar-of ontbijttafel. Het werkblad is gemaakt uit spaanplaat met een afwerking in eikenfineer. De organische vorm van de rand doet aan een boomstam denken en zorgt voor een warme en rustieke uitstraling. Ontdek de volledige collectie Wade op onze website en stel zelf je eigen keuken samen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot