Wave XS Rond Nachtkastje met 1 Lade - Massief Mangazand
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wave XS Rond Nachtkastje met 1 Lade - Massief Mangazand
€ 99,00
€ 139,00
Veilig betalen
Massief mangohouten nachtkastje met één lade. Verfijnd golfontwerp, aan de muur bevestigd voor eenvoudige montage. Onderdeel van de Wave serie.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 1 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Nachtkastje |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2324-16ZA |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 26,00 cm |
| Lengte Product - cm | 30,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 15,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Mangohout |
| Aantal pakketten | 1 |
Het Wave XS nachtkastje is een chique en stijlvolle toevoeging aan elke slaapkamer. Dit ronde nachtkastje is gemaakt van massief mangohout met een zandkleurige afwerking en heeft een uniek verticaal golfpatroon dat een vleugje elegantie toevoegt aan je interieur. De handige lade biedt voldoende opbergruimte voor je nachtelijke benodigdheden, zodat je bed vrij blijft van rommel. Het Wave XS tafeltje is eenvoudig te monteren en maakt deel uit van een grotere collectie waarmee je een samenhangende look in je hele slaapkamer kunt creëren. Upgrade vandaag nog je slaapkamer met het Wave XS nachtkastje.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's