Waterballenbad Rainbow
Laatste stuks
calcActive())">
Waterballenbad Rainbow
€ 15,80
€ 79,00
Veilig betalen
Waterballenbad Rainbow - Gemaakt uit stof
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 1 |
| Merk | WorldsApart |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | WA349WAT01E |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 95,00 cm |
| Lengte Product - cm | 95,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 20,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunststof Kunststof is materiaal dat is opgebouwd uit zeer grote, kunstmatig gevormde organische moleculen of polymeren. |
| Aantal pakketten | 1 |
Je kan zowel binnen als buiten uren plezier beleven aan dit (water)ballenbad. Er worden geen ballen meegeleverd, zo kan je zelf bepalen met wat voor ballen (grootte, kleuren, aantal) je het bad vult. Sluit vervolgens je tuinslang aan op het ballenbad en de waterpret kan beginnen! Er worden haringen meegeleverd om deze speeltent goed vast te maken.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over WorldsApart
Worlds Apart wil kinderen laten opgroeien in een boeiende, creatieve omgeving. Het merk biedt daarom heel wat toffe kindermeubelen rond specifieke thema’s aan voor de kleinsten onder ons. Bovendien houdt Worlds Apart zijn ecologische voetafdruk zo laag mogelijk tijdens alle fasen van de productontwikkeling. Zo wil het bedrijf een mooie toekomst garanderen voor alle kinderen, op alle vlakken.
Bekijk alle producten van WorldsApart ->
Productvragen
Close in
's