Wasmand met plank Polly | Twee compartimenten | Grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wasmand met plank Polly | Twee compartimenten | Grijs
€ 61,80
€ 103,00
Veilig betalen
De wasmand met plank uit de Polly-reeks is een handige en stijlvolle opbergoplossing. Met een modern grijs design en twee praktische compartimenten combineert deze wasmand functionaliteit met esthetiek. Met afmetingen van 73 centimeter lengte, 33 centimeter breedte en 72 centimeter hoogte is het een ruimtebesparende en veelzijdige toevoeging aan elke wasruimte.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.7 |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-BLH201G01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 38,00 cm |
| Lengte Product - cm | 78,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 10,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel, Metaal, Spaanplaat Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De wasmand met plank uit de Polly-reeks biedt een slimme combinatie van functionaliteit en eigentijds design voor elke wasruimte. Met een modern grijs ontwerp straalt deze wasmand stijl uit, terwijl de twee handige compartimenten zorgen voor efficiënte scheiding van vuile was. Met afmetingen van 73 centimeter lengte, 33 centimeter breedte en 72 centimeter hoogte biedt de wasmand voldoende capaciteit voor georganiseerde opslag.
De ingebouwde plank bovenop de wasmand voegt een extra praktisch element toe, waardoor het mogelijk is om opgevouwen kleding, wasmiddelen of andere benodigdheden netjes te plaatsen. De grijze kleur voegt een eigentijdse uitstraling toe, terwijl de duurzame constructie zorgt voor een langdurige en betrouwbare oplossing voor het beheren van de was.
De Polly-reeks wasmand met plank combineert op doordachte wijze esthetiek met bruikbaarheid, waardoor het niet alleen een functioneel hulpmiddel is voor het organiseren van de was, maar ook een decoratieve aanvulling op de ruimte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's