Wasmachinekast Kuba 4 legplanken, 1 draaideur-lichte eik/celadon grijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wasmachinekast Kuba is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in licht eikdecor en celadon grijs. De kast bestaat uit 4 legplanken en 1 draaideur.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 23.6 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wasmachinekast enkel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH6493A6844A01 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 64,40 cm |
| Hoogte Product - cm | 179,30 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze wasmachinekast in licht eikdecor creëert veel lichtinval in uw badkamer. De kleuraccenten in celadon grijs geven de kast een speelse afwerking. In de 5 open vakken kun je wasmiddel, een doos wasknijpers en gastendoekjes leggen. Achter de draaideur zijn nog 2 opbergvakken voor allerlei wasproducten voorzien. Schroeven en pluggen voor wandmontage niet inbegrepen.