Wandplankje Shelvy 23cm - hoogglans grijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandplankje Shelvy 23cm - hoogglans grijs
€ 31,95
€ 42,00
Veilig betalen
Wandplankje Shelvy met afwerking in hoogglans grijs, 23,5 x 23,5 x 3,7 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.84 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN2394 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 24,00 cm |
| Lengte Product - cm | 24,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 4,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Honingraatpaneel Honingraatpanelen zijn panelen, die uit verschillende lagen zijn opgebouwd, waarbij de binnenlaag uit een structuur bestaat, die als een bijenraat is opgebouwd. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit vierkante wandplankje van de Shelvy-collectie is gemaakt van honingraatpaneel met afwerking in hoogglans grijs.
Verkrijgbaar in verschillende kleuren en afmetingen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Finori
Finori is een Duits bedrijf dat al sinds 2002 zelfbouwmeubelen levert over de hele wereld. Finori’s creatieve team gaat steeds op zoek naar de nieuwste trends en originele oplossingen voor jouw woon-, eetkamer en kantoor. Vaak gebruikte materialen hierbij zijn o.a. hout, metaal, kunststof, glas en stof. Niet alleen prijs-kwaliteit is belangrijk voor Finori, maar ook het milieu neemt bij hen een belangrijke plaats in. Neem hier een kijkje naar ons uitgebreide assortiment Finori-meubelen en laat je verrassen!
Bekijk alle producten van Finori ->
Productvragen
Close in
's