Wandplanken ZigZag - set van 2 - 129x22x25cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van twee wandplanken ZigZag 129x22x25cm uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0201000417 |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 22,00 cm |
| Lengte Product - cm | 129,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 24,50 cm |
| Stijl | Design |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Geef je interieur een speelse en moderne touch met de wandplanken ZigZag. Deze set van twee wandplanken zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in wit. Het uniek zigzagontwerp vormt een echte blikvanger aan de muur met een dynamische en moderne uitstraling. De wandplanken bieden praktische opbergruimte voor boeken, souvenirs of kleine decoratieve items. Ontdek nog meer wandplanken en wandrekken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob