Wandplanken Jenika (set van 2) - 60x15x18cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Set van twee wandplanken Jenika (elk 60x15x18cm) uit spaanplaat met afwerking in witte melamine.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.1 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 2 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | DRDD0201002336 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 14,50 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 18,10 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De Jenika wandplanken zijn de perfecte combinatie van modern design en praktische opbergruimte. Deze twee wandplanken zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in witte melamine. De asymmetrische indeling geeft een speels en eigentijds effect aan je muur. Gebruik de planken als boekenrekje, of geef je woonkamer een persoonlijke touch met foto's souvenirs of kleine planten. Ontdek al onze wandrekken en wandplanken op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob