Wandplank Oman 60x20cm - rustiek hout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandplank Oman 60x20x3.80cm uit MDF met een look van rustiek hout.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 2.4 |
| Montage vereist | Nee |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Wandrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Zwevend |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LWS26BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 20,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 3,80 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
Een wandplank is ideaal om een kale muur aan te kleden en tegelijkertijd meer opslagruimte creëren. Dankzij de look van rustiek hout brengt deze wandplank Oman een warm accent in elke ruimte , van de woonkamer, tot de slaapkamer of de badkamer. Deze plank van 60cm breed en 20cm diep heeft een maximale draagcapaciteit tot 15kg, waardoor je deze ook als boekenplank kunt gebruiken. Bekijk ook de andere formaten en kleuren.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle