Wandplank GamingKids - zwart/rood
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Wandplank GamingKids, gemaakt uit spaanplaat en afgewerkt met een zwarte en rode kleur.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SX5609875170211 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart, Rood |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 28,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De GamingKids-collectie is speciaal gemaakt voor kinderen die gefascineerd zijn door de wereld van gaming. De meubelen van de GamingKids-collectie zijn gemaakt uit spaanplaat en versierd met details die geïnspireerd zijn door een spelconsole. Zo zie je de zwarte, rode en blauwe kleur van de Nintendo Switch terugkomen in de meubels.
Deze wandplank kan je boven je bureau of bed plaatsen om decoratie of boeken op te plaatsen. De ene kant van de plank is open en de andere kant beschikt over een rand. Bekijk ook de andere meubelen uit de GamingKids-collectie om een mooi geheel te vormen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob