Wandkapstok Dover - 77x28x22 cm - zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Wandkapstok Dover - 77x28x22 cm - zwart
€ 51,95
€ 89,00
Veilig betalen
Wandkapstok Dover 77x28x22 cm uit zwart gepoederlakt staal met hoedenplank in zwart essendecor. Met kledingroede en 7 haken.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 4.1 |
| Aantal haken | 7 haken |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000107916 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 28,00 cm |
| Lengte Product - cm | 77,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 22,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat, Staal Staal is een legering bestaand uit ijzer en koolstof., Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze kapstok Dover combineert een modern, industrieel design met slimme functionaliteit. Het stevige frame van staal zorgt voor een strakke uitstraling, terwijl de plank met zwart essendecor een warme, luxe touch toevoegt aan het geheel. Perfect voor een stijlvolle en opgeruimde hal.
Deze kapstok is praktisch ingedeeld met een kledingroede voor hangers en maar liefst 7 haken voor jassen, tassen en accessoires. De bovenplank biedt extra ruimte voor hoeden, sjaals of decoratieve items. Dankzij de wandbevestiging blijft de vloer vrij en oogt de ruimte licht en overzichtelijk. Ontdek de volledige collectie Dover op onze website.Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's