Vloerlamp Sepiora - Ø33x165cm - 3 lampen - glas & metaal - bruin
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vloerlamp Sepiora - Ø33x165cm - 3 lampen - glas & metaal - bruin
€ 189,00
Veilig betalen
Vloerlamp Sepiora Ø33x165cm uit metaal met drie glazen lampenkappen in Sienna bruin. Lichtbronnen niet inbegrepen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.5 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-8435-90 |
| Materiaal | Metaal, Glas Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Modern |
| Hoogte Product - cm | 165,00 cm |
| Lengte Product - cm | 33,00 cm |
| Breedte Product - cm | 33,00 cm |
| Kleur | Bruin |
| Aantal pakketten | 1 |
De Sepiora vloerlamp in Sienna bruin is de perfecte aanvulling voor elke woonruimte. Deze elegante lamp heeft drie niveaus met warm, uitnodigend licht, waardoor een gezellige en uitnodigende sfeer wordt gecreëerd. Het Sienna bruine glas voegt een vleugje verfijning toe aan elke kamer, terwijl het trapsgewijze ontwerp visuele interesse toevoegt. Of je nu je thuiskantoor, woonkamer of slaapkamer wilt verfraaien, deze vloerlamp zal zeker indruk maken. Met zijn strakke ontwerp en hoogwaardige constructie is de Sepiora vloerlamp zowel stijlvol als functioneel. Fleur je ruimte vandaag nog op met deze prachtige aanwinst.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's