Vloerlamp Bruno op 3 punten verstelbaar - antraciet
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Vloerlamp Bruno op 3 punten verstelbaar - antraciet
€ 219,00
€ 245,00
Veilig betalen
Verstelbare staande lamp Bruno met kegelvormige lampenkap en ronde voet. Gemaakt van metaal.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 8.5 |
| Soft Close | Nee |
| Montage vereist | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matras inbegrepen | Nee |
| lichtbron inbegrepen | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-7984-76 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Stijl | Industrieel |
| Hoogte Product - cm | 152,00 cm |
| Lengte Product - cm | 25,00 cm |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Kleur | Antraciet |
| Aantal pakketten | 1 |
Vloerlamp Bruno heeft een kegelvormige lampenkap en is op 3 verschillende punten verstelbaar: bij de kap en halverwege de poot. Hierdoor kan je de lamp in de ideale positie plaatsen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's