Vic stoffen donker grijze chaise longue: Strak, gestikt ontwerp
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Maak kennis met de Slinky Chaise Longue - Vic Fabric Dark Grey 28. Kenmerken: Mat zwart stalen onderstel, horizontale stiksels. Afmeting: 60x170x82cm.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 24.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 60 |
| Zithoogte | 37 |
| Zitdiepte | 119 |
| Hoogte armleuning | 0 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Fauteuil |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Velvet |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000100933 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 170,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 1 |
Lekker luieren voor de televisie of een ontspannend dutje over de middag? In de ligzetel Slinky kan het allemaal! Deze zetel heeft een onderstel van mat zwart gepoedercoat staal en straalt elegantie en verfijning uit. De horizontale stiksels voegen een moderne flair toe en maken de stoel een veelzijdige toevoeging voor elke woonkamer.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob