Vestiaire Dago - eik/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Vestiaire Dago met zitbankje, 2 legplanken en 9 kledinghaken. Gemaakt van wit metaal en spaanplaat met eikdecor
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 10.95 |
| Aantal paar schoenen | 6 tot 10 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met kapstok |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 3 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kledingrek |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-HSR40W |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 72,00 cm |
| Lengte Product - cm | 183,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 33,70 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Vestiaire Dago combineert een schoenenrek, bankje en kapstok in één. Deze vestiaire is niet alleen praktisch, maar geeft ook extra flair aan jouw hal. Dit meubel is gemaakt van wit metaal en spaanplaat met eikdecor. Hij is bovendien voorzien van verstelbare pootjes zodat je ‘m steeds waterpas kan zetten.
Specificaties
- 9 kledinghaken (max. 3 kg)
- bankje (max. 80 kg)
- 2 legplanken (max. 10 kg)
- verstelbare pootjes
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle