Verlengbare eettafel Hertha - 160-240 x 90 x 76 cm - beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Verlengbare eettafel Hertha - 160-240 x 90 x 76 cm - beige
€ 639,00
€ 949,00
Kleur
Veilig betalen
Moderne uitschuifbare tafel Hertha voor flexibel gebruik in beige marmerdecor. Structuur van metaal, blad steen. Ideale afmetingen 160-240 x 90 cm. Geschikt voor 6 à 8 personen.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 83.7 |
| Aantal personen | 6 personen, 8 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Eettafel |
| Verlengbaar | Ja |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO51936-6 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 90,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Keramiek Keramiek is een naam voor producten die gemaakt zijn van gebakken klei of aardewerk. |
| Aantal pakketten | 2 |
De uitschuifbare tafel Hertha is een stijlvolle toevoeging aan elke eetkamer of keuken. Met een lengte van 160-240 cm is deze rechthoekige tafel perfect voor zowel kleine als grote gezelschappen. Het glanzende beige blad van steen zorgt voor een luxe uitstraling, terwijl de structuur van metaal zorgt voor stevigheid en duurzaamheid. Met afmetingen van H 76 x B 160-240 x D 90 cm is deze tafel ideaal voor dagelijks gebruik. De top van 10 mm zorgt voor een stabiele ondergrond voor al uw maaltijden en bijeenkomsten. Voeg deze prachtige tafel toe aan uw interieur voor een vleugje elegantie en functionaliteit.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau
Rousseau, een gespecialiseerde Belgische meubelfabrikant sinds 1973, voorziet als sinds jaar en dag in kwalitatieve meubelen aan een correcte marktprijs. Met 12000 m2 aan opslagruimte beschikt Rousseau over een ruime voorraad aan meubels waardoor ze hun klanten kunnen voorzien van een snelle levering. Laat u verassen door ons ruime assortiment van meer dan 500 meubels van het merk Rousseau!
Bekijk alle producten van Rousseau ->
Productvragen
Close in
's