Tweepersoonsbed Tony 160x200cm met opbergruimte - ijsblauw
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Bed Tony 221x181x105cm met bekleding in blauw polyester met houten pootjes. Met opbergruimte onder de lattenbodem. Geschikt voor matras van 160x200cm, matras niet inbegrepen.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 82.8 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 160 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met opbergruimte |
| Geschikt voor matras | 160 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Bodem met opklapsysteem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Meise |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ME1791-99-4000 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 181,00 cm |
| Lengte Product - cm | 221,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 105,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Polyester Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen. |
| Aantal pakketten | 7 |
Ben je nog op zoek naar een trendy en praktisch bed? Dan zijn de bedden Tony perfect voor jou. Dit bed heeft een bekleding in blauw polyester. Het ontwerp met afgeronde hoeken en de houten pootjes zorgen voor een leuke, Scandinavische retrolook. Onder de lattenbodem is handige opbergruimte voorzien voor bijvoorbeeld kussens of bedlinnen. Dit bed heeft een ligoppervlak van 160x200cm. De matras is niet inbegrepen. De bedden Tony bestaan in verschillende formaten en kleuren. Ontdek de volledige collectie op onze website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Meise