Tweepersoonsbed Stamp - 140x190-200cm - eikdecor
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tweepersoonsbed 204x165x83cm uit spaanplaat met afwerking in melamine in eikdecor. Met een ligoppervlak van 140x200cm, aanpasbaar naar 140x190cm. Matras en lattenbodem niet inbegrepen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 36.06 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 100 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PA3123L240 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 164,50 cm |
| Lengte Product - cm | 204,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 83,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Creëer een stijlvolle en praktische opbergoplossing in je slaapkamer met de collectie Stamp. De meubels zijn gemaakt uit spaanplaat met afwerking in melamine. De combinatie van eikdecor en de zwarte accenten zorgt voor een warme en moderne uitstraling. Dit tweepersoonsbed is geschikt voor een matras en lattenbodem van 140x200cm. De matras en lattenbodem zijn bij dit bed niet inbegrepen. Heb je nood aan meer opbergruimte? Ontdek de bijpassende bedbrug en bedlade uit de collectie Stamp om je slaapkamer te vervolledigen. Maximaliseer de ruimte in je slaapkamer met de collectie Stamp.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot