Metalen Tweepersoonsbed Pato 140x200
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tweepersoonsbed Pato 140x200 uit metaal. Lattenbodem inbegrepen, matras niet.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 28 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 140 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 140 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Bedkader |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 160 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-PX-902 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zilver |
| Breedte Product - cm | 145,00 cm |
| Lengte Product - cm | 208,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 89,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 2 |
Wil je je slaapkamer graag industrieel aankleden? Dan is het tweepersoonsbed Pato een uitstekende keuze. Zijn opvallende look heeft het bed te danken aan de originele structuur van het hoofd- en voeteneinde. Het is volledig vervaardigd uit metaal. De lattenbodem bestaat uit 2 x 15 latten. Opgelet: matras (140x200 cm) niet inbegrepen!
Specificaties:
- hoogte voetbord: 56cm
- hoogte hoofdbord: 89 cm
- afstand vloer - bodem: 25,4 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar