Tweepersoonsbed Kubrik | 160 x 200 cm | Beige
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 77.4 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 160 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Gestoffeerd bed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 125 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Meise |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ME2164-99-4000 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Beige |
| Breedte Product - cm | 200,00 cm |
| Lengte Product - cm | 227,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 82,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Stof, Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Aantal pakketten | 4 |
Het tweepersoonsbed uit de Kubrik-reeks belichaamt elegantie en comfort met zijn beigekleurige design. Met een lengte van 227 centimeter, breedte van 200 centimeter en hoogte van 82 centimeter biedt dit bed voldoende ruimte voor een goede nachtrust. De zorgvuldig gekozen materialen en afwerking zorgen voor duurzaamheid en een moderne uitstraling die moeiteloos past bij verschillende slaapkamerstijlen. Met zijn stevige constructie en aantrekkelijke ontwerp is dit bed een uitstekende keuze voor diegenen die op zoek zijn naar zowel functionaliteit als esthetiek.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Meise