Tweede kans Zweefbed Aloha
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweede kans Zweefbed Aloha
€ 146,70
€ 489,00
Veilig betalen
Zweefbed Aloha met kussentje en verstelbare parasol.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 35 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 58 |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Hoogte armleuning | 74 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Ja |
| Type onderstel | Kruispoten |
| Type Stoel | Hangstoel |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Materiaal Zitting | Kunststof |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Ja |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Sens-Line |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-SSSL189 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 104,00 cm |
| Lengte Product - cm | 175,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 200,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textileen, Polyester, Metaal Textileen is een productnaam voor een geweven doek bestaande uit polyestervezels met, bijvoorbeeld, een pvc-coating., Polyester is een synthetische vezel op basis van aardolie. Het is een zeer veelzijdig materiaal en wordt veel gebruikt bij de productie van textiel, verpakkingen en diverse consumptiegoederen., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Droom heerlijk weg in het Aloha zweefbed, terwijl je geniet van de warme zonnestralen. Dit zweefbed is uitgevoerd in gepoedercoat metaal en is uitgerust met een comfortabele zitting in textileen (inclusief kussentje). De parasol uit polyester is verstelbaar, zodat de zon niet in je ogen schijnt.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Sens-Line
Sens-Line is een Nederlands merk met meer dan 20 jaar ervaring in tuinmeubelen. Dankzij de uitstekende prijs-kwaliteit en verfrissende collecties is het bedrijf op korte tijd erg uitgebreid en richtte het in 2008 een filiaal op in Duitsland. Sens-Line biedt een ruim gamma aan tuinmeubelen en accessoires zoals tuinhaarden uit o.a. wicker, textileen en hout. Welke stijl je ook verkiest voor je terras, bij Sens-Line vind je ongetwijfeld waarnaar je op zoek bent!
Bekijk alle producten van Sens-Line ->
Productvragen
Close in
's