Tweede kans Schoenenbank Bill met gestoffeerde zitting - rustiek bruin/zwart
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweede kans Schoenenbank Bill met gestoffeerde zitting - rustiek bruin/zwart
€ 53,70
€ 179,00
Veilig betalen
Schoenenbank Bill met kunstlederen zitting, kastje en legplank. Gemaakt van spaanplaat en metaal.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20.3 |
| Aantal paar schoenen | 1 tot 5 paar |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met zitkussen |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 1 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Schoenenkast met zitbank |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-SMVA-LSB47BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 47,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Kunstleer, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Ga zitten, neem je schoenen van de legplank en trek ze aan met alle gemak. Deze schoenenbank is gemaakt van metaal en heeft een kastje uit rustiek bruin spaanplaat, waarin je ook wat andere spullen kunt opbergen. De prachtig gestoffeerde zitting van de bank is uit kunstleer. Belastbaar gewicht: 120 kg
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's