Tweede kans Eetkamerstoel Vince - blauw
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stoel Vince bekleed met blauw fluweel.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 5.625 |
| Montage vereist | Ja |
| Zithoogte | 45 |
| Zitdiepte | 39 |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 4 |
| SKU-Emob | RETO-ZZ-3738-51V |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Blauw |
| Breedte Product - cm | 84,00 cm |
| Lengte Product - cm | 46,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 51,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Velours Velours is een stofsoort met een harig oppervlak. Velours met een pool is een soort fluweel. Pluche heeft een hogere pool dan velours. |
| Aantal pakketten | 2 |
Geef je industriële interieur een luxueuze toets met deze velvet stoel. De Vince stoel heeft vier metalen poten en een fluwelen bekleding in een blauwe kleur. In deze stoel zit je erg comfortabel en hij voelt bovendien nog eens zacht aan. De stoel wordt telkens verstuurd per set van vier. Deze stoel bestaat ook in zes kleuren: antraciet, blauw, champagne, groen, okergeel en roze.
Onderhoud: afnemen met een lichtvochtige doek.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob