Tweede kans Eetkamerstoel Aubin - donkergrijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tweede kans Eetkamerstoel Aubin - donkergrijs
€ 107,10
€ 357,00
Veilig betalen
Donkergrijze eetkamerstoel Aubin met zwarte kruispoot uit rubberhout.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Ja |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Handmatig |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-ACT0000090272 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 58,50 cm |
| Lengte Product - cm | 60,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 91,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Textiel Textiel is een verzamelterm om stoffen aan te duiden die geweven zijn. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Comfort en design gaan hand in hand bij eetkamerstoel Aubin.
Dankzij zijn minimalistische look en sobere kleur past deze stoel in bijna elk
interieur. De zwarte kruispoot is gemaakt van rubberhout en vormt een mooie
combinatie met de donkergrijze stoffen bekleding.
Eetkamerstoel Aubin wordt per stuk verkocht.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's