Tweede kans Commode Charly 3 lades
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Commode Charly van het Franse merk Parisot - Vervaardigd uit spaanplaat.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 3 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Kinder ladekast |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Parisot |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-PA2498CO3T |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 78,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 85,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
De commode Charly van het Franse merk Parisot maakt deel uit van de gelijknamige kinderkamer die je volledig kunt aankopen op onze website. Deze commode, vervaardigd uit spaanplaat, is uitgerust met drie ruime laden. Heel praktisch om kledij op te bergen!
De Charly collectie herken je meteen aan het stijlvolle design. De meubelen zijn lichtbruin en hebben witte accenten.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Parisot