Tweede kans Bureaustoel Cool Life kunstleer - zwart/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Zwart-witte bureaustoel Cool Life op wieltjes, met kunstlederen bekleding.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 15.2 |
| Montage vereist | Ja |
| Met rugleuning | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RETO-IL99803520 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 62,00 cm |
| Lengte Product - cm | 67,50 cm |
| Hoogte Product - cm | 113,50 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Kunstleer Kunstleer is een imitatie van leer dat bestaat uit een kunststof die aangebracht is op een drager van textiel. |
| Aantal pakketten | 1 |
Bureaustoel Cool Life is voorzien van alle elementen die jouw zitcomfort verzekeren: een verstelbare rugleuning, armleuningen en wieltjes met rem. Bovendien kan je de zithoogte naar wens aanpassen zodat je steeds de meest ergonomische positie kan instellen. Daarbovenop komen het eigentijdse design en de elegante lijnen van de zwart/witte uitvoering. Maak je leven cool met deze comfortabele bureaustoel!
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Interlink