Tv -stand Eik
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv -stand Eik
€ 319,00
€ 372,00
Veilig betalen
100% melamine gecoate deeltjesbord
Dikte: 18 mm
Breedte: 140 cm Hoogte: 55
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 30 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Opties | Met lades, Met opbergruimte |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | AG804TRH3075 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 29,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 55,00 cm |
| Stijl | Klassiek |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Wilt u uw woonkamer opnieuw inrichten of bent u op zoek naar meubels voor uw nieuwe huis? Met het meubilair uit onze collectie biedt u een modern ontwerp voor uw hele woonkamer! Het meubilair biedt ook voldoende ruimte om niet alleen uw tv te plaatsen
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's