Tv-meubel Ted 195cm 3 deuren - eik/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tv-meubel Ted, gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en accenten in zwart. Het meubel is uitgerust met 3 opklapdeuren.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 38 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Opklapdeur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Finori |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FN3056 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Breedte Product - cm | 37,00 cm |
| Lengte Product - cm | 195,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 48,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
De Ted-meubelen van Finori brengen een leuk en modern contrast in je woonkamer binnen. Ze zijn gemaakt uit spaanplaat in artisan eikdecor en kenmerken zich door de zwarte accenten. De meubelpoten zijn vervaardigd uit kunststof. Het tv-meubel is uitgerust met 3 opklapdeuren en een handig open gedeelte dat je verticaal in twee kunt delen. Ontdek de vele mogelijkheden van deze reeks op onze website!
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Finori