Tv-meubel Polka 140 cm 2 draaideuren, 2 open vakken- eik/celadon grijs
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Polka 140 cm 2 draaideuren, 2 open vakken- eik/celadon grijs
€ 64,40
€ 161,00
Veilig betalen
Tv-meubel Polka is gemaakt uit gemelamineerde spaanplaat in celadon grijs en natuurlijke eikdecor voornamelijk op basis van gerecycleerd hout. De poten zijn uit gelakt massief beukenhout in celadon grijs. De kast bestaat uit 2 draaideuren en 2 open vakken.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 25 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Ja |
| Met slot | Nee |
| Merk | Symbiosis |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TH3153A3447A00 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 42,00 cm |
| Lengte Product - cm | 140,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 31,00 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 1 |
Houdt u van Scandinavisch met een vleugje kleur? Dan is tv-meubel Polka echt iets voor u. De celadon grijze draaideuren geven het meubel een speelse afwerking. Het meubel beschikt over 2 open vakken in het midden, ideaal voor uw decoder en andere tv-apparatuur. Achter de 2 hippe draaideuren is plaats voor dvd's, games, cd's en boeken. Bekijk de volledige Polka-collectie op onze site!
Bekijk meer
Productvragen
Close in
's