Tv-meubel Mikao hoek - eik decor/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 44.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Hout/look | Eik |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 2 |
| Aantal legplanken | 0 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Hoek |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Gautier - Diagone |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GTE77022 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit, Bruin |
| Breedte Product - cm | 136,00 cm |
| Lengte Product - cm | 150,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 46,00 cm |
| Stijl | Modern, Scandinavisch |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 2 |
Een tv-meubel met heel wat mogelijkheden. Zo kan je het tv-meubel van de Mikao-collectie beschrijven. Dit tv-meubel is gemaakt uit spaanplaat met twee verschillende afwerkingen: één deel heeft een afwerking in eik decor en het ander deel heeft een witgelakte afwerking. De hoek van dit tv-meubel kan je zowel aan de linkerkant als aan de rechterkant monteren. Uitgerust met twee ruime lades, beschik je over genoeg opbergruimte voor het opbergen van audio- en hifi-apparatuur of dvd's.
Een leuk extraatje: dit tv-meubel wordt geleverd met et een led-strip.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Gautier - Diagone