Tv-meubel Lance 110cm 2 deuren 2 vakken - rustiek bruin/zwart
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tv-meubel Lance 110cm 2 deuren 2 vakken - rustiek bruin/zwart
€ 75,95
€ 131,00
Veilig betalen
Tv-meubel Lance met 2 deuren en 2 vakken, gemaakt van spaanplaat en metaal, 110 cm.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 1 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | TV-meubel |
| Type deur | Draaideur |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Vasagle |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | SMVA-LTV43BX |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 40,00 cm |
| Lengte Product - cm | 110,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 50,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit tv-meubel is perfect voor zij die op zoek zijn naar een industrieel meubel met een ingetogen design. Het tv-meubel beschikt over 2 deuren, een verstelbare legplank (3 mogelijke hoogtes) en stelpootjes. Het rustiek bruin meubel is gemaakt van spaanplaat en heeft een zwart frame uit metaal. Geschikt voor televisietoestellen tot 43".
Bekijk meer
Klantenreviews
★★★★★
✔ Geverifieerd
Geverifieerde review
Meer informatie over de soorten reviews
Maya Bastiaenssens
Supermooi! Nog mooier dan op foto
Merkeninformatie
Over Vasagle
Vasagle maakt onderdeel uit van Songmics Home. Songmics werd in 2010 opgericht in China en is ondertussen uitgegroeid tot een globale speler met een netwerk over de hele wereld. De meubelen van Vasagle laten zich kenmerken door hun trendy en modern karakter, dat perfect past in de industriële stijl. Het assortiment bestaat hoofdzakelijk uit kleinere meubelstukken en accessoires, denk maar aan schoenenrekken en bijzettafels, kapstokken en wandrekken, maar ook bureaus en kaptafels. Bij Emob hebben we een mooi assortiment van Vasagle-meubelen om elke ruimte in je huis te verfraaien.
Bekijk alle producten van Vasagle ->
Productvragen
Close in
's