Tipibed met hekje 90x200cm - met lattenbodem - massief dennenhout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tipibed met hekje 90x200cm - met lattenbodem - massief dennenhout
€ 359,00
€ 505,00
Kleur
Veilig betalen
Tipibed 90x200cm met hekje is Belgisch design, gemaakt van massief dennenhout, met speels design, veiligheidskanten, optioneel uitrolbaar bed, en decoratievriendelijk.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 31.7 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Tipibed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 75 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Tipi |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | VITIBEHK9110 |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 96,00 cm |
| Lengte Product - cm | 206,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 188,50 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Dennenhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Dit tipibed met hekje van 90 x 200 cm is een echte eyecatcher in de kinderkamer. Het massief grenen bed heeft een speels design waar kinderen dol op zullen zijn. Het hekje langs 3 kanten dient niet alleen als uitvalbeveiliging, maar kan ook gebruikt worden als zitbank. Dit bed is ideaal om te decoreren met slingers en accessoires, waardoor je samen met je kind het bed van zijn of haar dromen kunt creëren. Het Belgische design en de kwaliteit van het massief grenen zorgen voor een duurzaam bed dat lang mee zal gaan. Optioneel is er een rolbed beschikbaar voor logeetjes of extra opbergruimte. Met dit TIPI bed haal je niet alleen een praktisch en veilig bed in huis, maar ook een bed dat de kinderkamer omtovert tot een speelse en gezellige ruimte.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack
Vipack is een gerenommeerd Belgisch merk dat gespecialiseerd is in meubels voor de allerkleinsten. Met zijn grote collectie kinderbedden en -meubels biedt het merk eindeloze mogelijkheden voor de kamer van jouw dochtertje of zoontje. Het Vipack-team volgt de laatste interieurtrends op de voet en garandeert zo tegelijk mooie en eigentijdse creaties. Door te kiezen voor Vipack ben je verzekerd van betaalbare bedden en meubels van hoogwaardige kwaliteit. Ontdek snel alle artikelen van dit fantastische merk!
Bekijk alle producten van Vipack ->
Productvragen
Close in
's