Tipibed Dreamcatcher 90 x 200 cm-mat wit/taupe/ecru
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Tipibed Dreamcatcher 90 x 200 cm-mat wit/taupe/ecru
€ 204,40
€ 511,00
Veilig betalen
Tipibed Dreamcather is gemaakt uit mat wit- en taupegelakt MDF en heeft een vlamvertragend ecru dak uit polyester en katoen. De verf is op waterbasis zonder zware metalen. Er is een meerlaagse lattenbodem van 18 latten inbegrepen maar de matras van 90 x 200 cm is dit niet. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 45.5 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Aantal personen | 1 persoon |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Geschikt voor matras | 90 x 200cm |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Tipibed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Tipi |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | CBA |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CB439211 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 113,30 cm |
| Lengte Product - cm | 220,20 cm |
| Hoogte Product - cm | 140,00 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Aantal pakketten | 2 |
Met tipibed Dreamcatcher beleeft uw kind de gekste avonturen. Uren droom- en speelplezier gegarandeerd! Het zachte kleurenpalet draagt bij aan een rustgevende kinderkamer. De verf op waterbasis, de afgeronde hoeken en het vlamvertragende dak maken dit bed extra veilig voor uw kind. Bekijk onze website voor een bijpassende matras van 90 x 200 cm die aan uw wensen voldoet.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over CBA
Het Franse merk CBA werd opgericht in 1909 onder de oude naam Demeyere. De meeste van deze meubels worden geproduceerd in Frankrijk en worden gemaakt volgens het concept “Fast furniture” wat betekent dat CBA zijn collecties vlugger vernieuwt om te beantwoorden aan de nieuwste trends en wensen van de consument. In 2005 heeft het merk een PEFC certificaat mogen ontvangen waardoor kiezen voor CBA eveneens een ecologisch verantwoorde keuze is!
Bekijk alle producten van CBA ->
Productvragen
Close in
's