Tafelset Chiara met 4 stoelen
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tafelset met 4 stoelen Chiara - natuur, vervaardigd uit metaal en MDF.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 29 |
| Aantal personen | 4 personen |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Poldimar |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | PO-SET-AN-204-N |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 75,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | MDF, Metaal Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
De set Chiara bestaat uit een rechthoekige eettafel met 4 bijpassende stoelen. De meubelen hebben een frame uit metaal, het tafelblad en de zittingen van de stoelen zijn gemaakt van MDF. De set heeft een basic uitstraling met subtiele details in het frame onder het tafelblad. Je vindt de set ook in de kleur wengé.
Afmetingen:
- tafel: 120 x 75 x 76 cm
- stoel: 40 x 45,5 x 88 cm
- zithoogte: 38 cm
- hoogte rugleuning: 44,5 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Poldimar