Tafel met 2 stoelen Ada-sonoma eik/zwart metaal
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Tafel met 2 stoelen Ada gemaakt uit spaanplaat met sonoma eikdecor en zwart metaal. De afmetingen van de tafel zijn 80x53x74 cm en van de stoelen 49x41x74 cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 12.54 |
| Opties | Met opbergruimte |
| Aantal personen | 2 personen |
| Vorm | Ovaal |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Ja |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Rousseau |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | RO5020-2 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Zwart |
| Breedte Product - cm | 53,00 cm |
| Lengte Product - cm | 80,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 74,00 cm |
| Stijl | Industrieel, Modern |
| Materiaal | Metaal, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Tafel met 2 stoelen Ada past mooi in een industriële keuken door de combinatie van sonoma eikdecor en zwart metaal. De tafel beschikt over een handig rek onder het tafelblad waar u eventueel uw kookboeken of ander keukengerei kunt opbergen. Ook verkrijgbaar in sonoma eikdecor met grijs metaal.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Rousseau