Stoel Rover - lichtgrijs
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Eetkamerstoel Rover, met basis in rubberhout en afwerking uit MDF in mat lichtgrijs.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6 |
| Montage vereist | Ja |
| Zitbreedte | 41.5 |
| Zithoogte | 42.5 |
| Zitdiepte | 37.5 |
| Met rugleuning | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met armleuning | Nee |
| Type onderstel | Normale poten |
| Type Stoel | Eetkamerstoel |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Materiaal Zitting | Hout |
| Draaibaar | Nee |
| Kuipstoel | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Slaapfunctie | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 2 |
| SKU-Emob | ACT0000102469 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 45,00 cm |
| Lengte Product - cm | 55,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 79,50 cm |
| Stijl | Retro |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 1 |
Het retro-geïnspireerde silhouet van deze eetkamerstoel Rover brengt het beste van vroeger weer tot leven. De eetkamerstoel is uitgevoerd in een klassieke lichtgrijze kleur. De gebogen rugleuning en de ondersteunende zit uit matte MDF zorgen voor een geweldig zitcomfort, terwijl het esthetische silhouet van de eetkamerstoel je zitensemble opwaardeert met een vleugje gestroomlijnde verfijning. De zorgvuldig geselecteerde materialen zijn gemakkelijk schoon te vegen en te onderhouden.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob