Klaptafel Rover 80/120x80 cm - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Klaptafel Rover, gemaakt uit MDF en rubberwood. Met verlengstuk bevestigd aan tafel. Plaats voor 2 tot 4 personen.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 22 |
| Aantal personen | 2 personen, 4 personen |
| Vorm | Vierkant |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Keukentafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ACT0000094297 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 80,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 76,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hout | Massief hout, Rubberhout |
| Aantal pakketten | 1 |
Eettafel Rover is uiterst geschikt voor kleine huishoudens. Aan deze vierkante tafel is er in principe plaats voor 2 personen, maar wanneer het verlengstuk uitgeklapt is, is er plaats voor maar liefst 4 personen. Door haar compacte vorm is deze eettafel ook zeer geschikt voor in studentenhuizen. Het tafelblad van eettafel Rover is gemaakt van MDF en de 4 stevige, witgelakte poten zijn van rubberwood gemaakt.
Lengte zonder uitgeklapt verlengstuk: 80 cm
Lengte met uitgeklapt verlengstuk: 120 cm
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob