Stellingkast Heavy Duty 175 kg 5 legplanken
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stellingkast Heavy Duty met 5 legborden in vezelplaat, elk geschikt voor 175 kg.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 14 |
| Montage vereist | Ja |
| Soft Close | Nee |
| Kledingroede | Nee |
| Spiegel | Nee |
| Aantal deuren | 0 |
| Aantal lades | 0 |
| Aantal legplanken | 4 |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Type kast | Stellingkast berging |
| Type deur | Geen deuren |
| Configuratie | Wand |
| Open rug | Nee |
| Met slot | Nee |
| Merk | Galico |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GAM836 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 30,00 cm |
| Lengte Product - cm | 100,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 180,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Metaal Metaal is een verzamelnaam voor elementen die overeenkomsten met elkaar hebben, zoals ijzer, koper of goud. |
| Aantal pakketten | 1 |
Dankzij stellingkast Heavy Duty kom je nooit meer plaats tekort in de bergruimte. Je kan dit rek snel en eenvoudig monteren (boutloos) en indien gewenst ook ombouwen tot werkbank. Het rek bestaat uit gegalvaniseerde profielen en 5 legborden in vezelplaat (FSC-gecertificeerd), die elk 175 kg kunnen dragen. Totaal draagbare gewicht: 875 kg.
Dankzij de breedte van 30 cm kan je dit rek ook perfect gebruiken in smalle ruimtes. Ook beschikbaar in andere afmetingen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Galico