Stapelbed Scottie met 2 lades - wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stapelbed Scottie, geschikt voor twee matrassen van 90x200 cm. Gemaakt uit massief grenen en MDF. Inclusief lattenbodems en 2 lades.
Lees meerProductinformatie
| SKU-Emob | VISTCOSB94LA14 |
| Gewicht in kg per stuk | 77.9 |
| Montage vereist | Ja |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Maatvoering | 90 x 200cm & 140 x 200cm |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 110 |
| Verstelbaar | Ja |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Ja |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Opties | Met lades |
| Certificaten | FSC gecertificeerd Dit product is FSC-gecertificeerd, wat betekent dat het hout afkomstig is uit verantwoord beheerde bossen, met respect voor natuur, mens en dier. Kies FSC en steun duurzame bosbouw |
| Normen | EN 747 Deze norm garandeert de veiligheid en duurzaamheid van stapelbedden en hoogslapers. Producten met de EN 747-certificering voldoen aan strenge Europese eisen op het gebied van stabiliteit, valbeveiliging en materiaalveiligheid. Kies voor gemoedsrust en betrouwbaarheid. |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Vipack |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Hout, MDF Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Hoogte Product - cm | 175,40 cm |
| Lengte Product - cm | 207,60 cm |
| Breedte Product - cm | 104,90 cm |
| Stijl | Scandinavisch |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 5 |
Kinderen vinden het vaak fijn om samen met hun broer of zus op een kamer te slapen. Begrijpelijk, want alleen is maar alleen en met z'n tweeën voel je toch net wat beter gewapend tegen de monsters onder je bed. Stapelbed Scottie is ideaal wanneer je op zoek bent naar een compact bed voor je (klein)kinderen. Het stapelbed heeft namelijk 2 slaapplekken voor 1 persoon die telkens geschikt zijn voor een matras van 90x200 cm. Stapelbed Scottie is wit gelakt en is gemaakt uit massief grenenhout en MDF. Bij dit bed zijn de lattenbodems en 2 lades inbegrepen. Deze lades kunnen gebruikt worden om speelgoed, boeken, beddengoed ... in op te bergen. Handig, want hierdoor is de ruimte onder het bed geen verloren ruimte en hebben je kinderen meer plaats om te spelen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Vipack