Stapelbed David 90x200 - white wash
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
White wash stapelbed David van massief dennenhout, inclusief lattenbodems, geschikt voor 2 matrassen van 90x200cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 55 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Aantal personen | 2 personen |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Matrasbodem inbegrepen | Ja |
| Met opbergruimte | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Nee |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 120 |
| Met uitvalbeveiliging | Nee |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Tweepersoonsbed |
| Aantal lades | 0 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Lattenbodem |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Interlink |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | IL20900265 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 102,00 cm |
| Lengte Product - cm | 210,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 148,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout |
| Aantal pakketten | 2 |
Stapelbed David van het merk Interlink is vervaardigd uit massief dennenhout. Het white wash stapelbed wordt geleverd met lattenbodems, geschikte matrassen kun je zelf uitkiezen. Op onze website vind je alvast heel wat modellen. Je kan het bed enkel monteren zoals afgebeeld (niet in spiegelbeeld).
De grote troef van David is de multifunctionaliteit. Je kan dit bed namelijk op twee manieren monteren: als een stapelbed, maar ook als twee aparte bedden. Ideaal wanneer de kinderen bijvoorbeeld elk een aparte kamer zouden krijgen.
Bekijk meer
Klantenreviews
Merkeninformatie
Over Interlink