Stapelbed Beau (lattenbodem benedenbed niet inbegrepen) - grenen/wit
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Stapelbed Beau met witte accenten, geschikt voor 2 matrassen van 90x200 cm. Inclusief kledingkast, legplank en 2 lades. Opgelet lattenbodem 90x200 cm onderste bed niet inbegrepen!
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 191.65 |
| Montage vereist | Ja |
| Maatvoering | 90 x 200cm |
| Matras inbegrepen | Nee |
| Lade(s) inbegrepen | Nee |
| Opties | Met lades, Met kast |
| Matrasbodem inbegrepen | Nee |
| Met opbergruimte | Ja |
| Met verlichting | Nee |
| Met wielen | Nee |
| Verstelbaar | Nee |
| Type bed | Stapelbed |
| Met bureau | Nee |
| Links/rechts monteerbaar | Ja |
| Max. belastbaar gewicht per persoon | 75 |
| Met uitvalbeveiliging | Ja |
| Verstelmechanisme | Niet verstelbaar |
| Bedmaat | Eenpersoonsbed |
| Aantal lades | 2 |
| Thema | Geen specifiek thema |
| Type matrasbodem | Geen bodem inbegrepen |
| Slaaplade | Nee |
| Merk | Trasman |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | TM1276 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Wit |
| Breedte Product - cm | 110,00 cm |
| Lengte Product - cm | 295,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 150,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Melamine, Spaanplaat Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars., Melamine is een dunne afwerkingslaag die bestaat uit een laagje papier met een kunstharslaagje. |
| Hout | Dennenhout |
| Aantal pakketten | 6 |
Stapelbed Beau is de perfecte plaatsbesparende oplossing in elke logeerkamer of gedeelde kinderkamer. Het asymmetrische design geeft een moderne uitstraling aan de kamer. Naast 2 slaapplaatsen van 90 x 200 cm beschik je ook over een legplank, een kledingkast en 2 lades met vierkante handgrepen. De matrassen kan je apart aankopen op onze site.
Stapelbed Beau is gemaakt van spaanplaat en werd afgewerkt in hoogwaardig melamine. De witte accenten geven het geheel een moderne toets. Ook montage in spiegelbeeld is mogelijk, waardoor je jouw stapelbed volledig afstemt op jouw noden en de functionaliteiten van de kamer. Opgelet lattenbodem 90x200 cm onderste bed niet inbegrepen!
Dit bed is ook beschikbaar in andere kleuren. Ontdek ze snel allemaal op onze site.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Trasman