Spiegel Nala
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.76 |
| Vorm | Rechthoek |
| Merk | FMD |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | FMD488-007 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 18,50 cm |
| Lengte Product - cm | 50,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 67,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spaanplaat, Glas Spaanplaat wordt gemaakt uit zaagsel, kleine stukjes (spaanders) hout en een bindmiddel, meestal een kunsthars. |
| Aantal pakketten | 1 |
Spiegel Nala valt op door haar donkergrijze frame en legplankje waarop je enkele kleine spulletjes of decoratie kan plaatsen. De spiegel is vervaardigd uit glas en spaanplaat.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over FMD
FMD is een Duits merk dat al drie decennia lang hoogwaardige meubelen voor binnenshuis produceert en door de jaren heen uitgegroeid is tot een internationale speler. Achter het merk staat een gemotiveerd team dat de strengste kwaliteitsnormen hoog in het vaandel draagt. Je merkt meteen hoe eenvoudig de meubelen te monteren zijn dankzij gebruiksvriendelijke handleidingen waarin alles stap voor stap staat uitgelegd aan de hand van gedetailleerde tekeningen. FMD zet zich bovendien in voor duurzaamheid, zo is al het gebruikte hout PEFC-gecertificeerd.
Bekijk alle producten van FMD ->
Productvragen
Close in
's