Spiegel Lotuk 60cm - grijze eik
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegel Lotuk zonder verlichting, gemaakt uit MDF in grafietkleur en zilvergrijs eikdecor.
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 7.8 |
| Merk | Held |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | HD820.1.3186 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 1,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 64,00 cm |
| Stijl | Modern |
| Materiaal | Spiegel, MDF Spiegel is eigenlijk niets meer dan verzilverd glas. Aan de achterzijde van het glas wordt een zilverlaag aangebracht, die met een afdeklaag wordt beschermd. Omdat het zilver helemaal vlak wordt aangebracht, gaat het spiegelen., Medium-density fibreboard of mdf is geperst board van spaanplaathout met een middelhoge dichtheid. |
| Aantal pakketten | 1 |
De badkamercollectie Lotuk doet een opvallend frisse wind door je badkamerinterieur waaien. Het eikdecor zorgt voor een eigentijdse, maar warme aanblik van je meubels. Het spiegelmeubel in grafiet- en zilvergrijze MDF onderscheidt zich door een simpel, maar strak design. De prachtig afgewerkte randen zorgen voor de finishing touch! Ontdek ook de rest van de Lotuk-reeks bij Emob.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Held