Spiegel Amika Ø60cm
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
Veilig betalen
Spiegel Amika zonder rand met een diameter van 60cm.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 6.7 |
| Vorm | Rond |
| Merk | Germania |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | GM1297-547 |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Transparant |
| Breedte Product - cm | 3,00 cm |
| Lengte Product - cm | 60,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 60,00 cm |
| Materiaal | Spiegel Spiegel is eigenlijk niets meer dan verzilverd glas. Aan de achterzijde van het glas wordt een zilverlaag aangebracht, die met een afdeklaag wordt beschermd. Omdat het zilver helemaal vlak wordt aangebracht, gaat het spiegelen. |
| Aantal pakketten | 1 |
Met de trendy meubelen Amika geniet je van een opgeruimde inkomhal. Dankzij de diameter van 60cm is de spiegel groot genoeg om je look te checken voor je de deur uit gaat, maar is hij ook geschikt voor kleinere ruimtes. Het strakke ontwerp zonder rand zorgt ervoor dat deze spiegel makkelijk te combineren is met verschillende stijlen. Ontdek de volledige collectie op de website.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Germania