Speelmat Teddy
Laatste stuks
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Speelmat Teddy
€ 46,80
€ 234,00
Veilig betalen
Grijze, zachte speelmat in de vorm van een teddybeer, 5 cm dik.
Lees meerProductinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 0.9 |
| Maatvoering | 120 x 150cm |
| Merk | Childhome |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | CWCCTB150JG |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Grijs |
| Breedte Product - cm | 130,00 cm |
| Lengte Product - cm | 160,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 5,00 cm |
| Materiaal | Katoen Katoen is een zachte, eencellige vezel, die uit de opperhuid van de zaden van de katoenplant groeit. De vezels worden tot draden gesponnen en als zodanig gebruikt om zacht, luchtdoorlatend textiel van te maken. |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze grote speelmat in de vorm van een teddybeer is een echte blikvanger in de speel- of kinderkamer. De grijze mat is gemaakt van katoen en is 5 cm dik, waardoor jouw kindje steeds op een mooie, zachte ondergrond kan spelen.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Childhome
Childhome staat synoniem voor baby- en kinderartikelen van de hoogste kwaliteit. De collectie van Childhome omvat zowel klassieke als trendy meubelen en accessoires. Tijdens de productie wordt veel aandacht besteed aan milieuvriendelijke materialen. Zo wordt enkel hout van herbebossing gebruikt en worden alle schadelijke stoffen en chemicaliën geweerd uit het productieproces. Bovendien voldoen alle producten aan de strenge Europese kwaliteitsnormen. Want alleen het beste is goed genoeg voor jouw kleine schat!
Bekijk alle producten van Childhome ->
Productvragen
Close in
's