Sidetable Sheila - mangohout
calcPageSize()); disableBodyScroll()"
/>
calcActive())">
Sidetable Sheila - mangohout
€ 325,00
€ 418,00
Veilig betalen
Sidetable Sheila, uitgerust met 2 lades. Gemaakt uit massief mangohout met een metalen frame afgewerkt in zwart poedercoat.
Lees meer
Productinformatie
| Gewicht in kg per stuk | 20.5 |
| Aantal personen | n.v.t. |
| Vorm | Rechthoek |
| Montage vereist | Ja |
| Aantal tafels | 1 |
| Type tafel | Wandtafel |
| Verlengbaar | Nee |
| Met stoelen | Nee |
| Voor buiten | Nee |
| Merk | Emob |
| Te bestellen per [x] stuks | 1 |
| SKU-Emob | ZZ-2376-16ZA |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Kleur | Bruin |
| Breedte Product - cm | 76,00 cm |
| Lengte Product - cm | 120,00 cm |
| Hoogte Product - cm | 30,00 cm |
| Stijl | Industrieel |
| Materiaal | Hout |
| Hout | Massief hout, Mangohout |
| Aantal pakketten | 1 |
Deze sidetable Sheila is een ruime en trendy tafeltje die je in je living of hal kan plaatsen. Dankzij de twee lades bezorgt dit tafeltje jou de nodige opbergruimte voor belangrijke spullen zoals sleutels, belangrijke documenten enz. Gemaakt uit mangohout met een metalen frame afgewerkt in zwart poedercoat, beschikt dit tafeltje over een industriële uitstraling.
Bekijk meer
Merkeninformatie
Over Emob
Bij Emob vinden we dat iedereen het recht heeft om zijn woning stijlvol in te richten. Wie op zoek is naar een nieuw interieur, komt vaak uit bij grote ketens waar de nadruk ligt op massaproductie, of bij kleinere winkels waar unieke maar dure meubelen vaak een hele hap uit je budget nemen. Bij Emob verenigen we het beste van deze 2 werelden onder ons eigen merk. Hier vind je unieke meubelen die nergens anders verkrijgbaar zijn en toch een voordeliger prijskaartje hebben dan gelijkaardige producten elders.
Bekijk alle producten van Emob ->
Productvragen
Close in
's